Ndjehet leshi i grushtuar me gjilpërë

Përshkrim i shkurtër:


Detaje të produkteve

FAQ

Etiketat e produkteve

Përzierja jonë e Leshit Artizanale e Leshit është një përzierje prej 30% leshi dhe 70% fije artificial / viskozë, e rekomanduar si një zanat me cilësi më të lartë të ndjerë ose një alternative e shkëlqyeshme për 100% leshin e ndjerë. Premium Felt ka një densitet më të madh të fibrave, i cili siguron një strukturë të lëmuar, të ngjashme me pëlhurën dhe ngjyrën e pasur. Ai gjithashtu plotëson standardin Oeko-Tex, duke e bërë atë të sigurt për bebet dhe fëmijët. Krijoni veshje, lodra, arte dhe vepra artizanale me një gamë të gjerë ngjyrash të gjalla për të zgjedhur.

Me përzierjen e fibrave kimike dhe fibrave të leshit, ajo mund të bëjë që pëlhura e ndjerë Ngjyra, e ndritshme dhe e bukur, mbrojtja e modës dhe e mjedisit, përdorimi i gjerë, i bukur dhe bujar, modelet dhe stilet janë të ndryshme, dhe drita, riciklueshme, njihet si mbrojtje të produkteve të ekologjisë tokësore.

* Ju lutemi vini re: Ngjyrat që shfaqen në internet ose në shtyp mund të ndryshojnë pak nga ndjera aktuale.

Environmental:

100% e biodegradueshëm, nuk përmban asnjë formaldehid, 100% pa VOC, asnjë irritues kimik dhe pa substanca të dëmshme

Trashësia 1mm-50mm
densitet 0.15-0.30g / cm3
teknikë Gjilpëra jo të endura
peshë 100gsm -8000gsm
gjerësi maksimal deri në 3.3m
dimension rrotull ose fletë
paketim qese poli e brendshme jashtë qeseve të endura ose e personalizuar
madhësi 1m * 50m etj
Ngjyrë Ngjyra e ndare si Karte Ngjyre Pantone
vërtetim ISO9001 & SGS & ROSH & CE, etj.

Features

1) elasticitet i lartë, rezistent ndaj kimikateve, retardant ndaj flakës.

2) Izolues i nxehtësisë rezistent ndaj veshjeve.

3) Izolimi elektrik.

4) Shumë absorbues.

5) Material për mbrojtjen e mjedisit.

6) Performancë e mirë e izolimit.

Aplikacion

Ne ofrojmë një larmi opsionesh sintetike dhe leshi që i përshtaten një game të gjerë të aplikacioneve. Nga çarçafët tek rrotullat, presioni në leshi të pastër, me gjilpërë deri tek leshi i zi, kemi zgjidhje që i përshtaten pothuajse çdo nevoje. Inventari ynë i gjerë plotëson filtrimin, tregtimin industrial, automobilistik, mjekësor, pajisje, dekorative dhe hapësirat e hapësirës ajrore, dhe ne kemi dendësi të ndryshme, trashësi dhe ngjyra për të zgjedhur.

Dekoratë automobilistike, izolim i tingullit, thithje goditje, nënshkrim, i papërshkueshëm nga pluhuri, dhe veshje, këpucë, kapele, çanta, etj


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  KONTAKTE

  Nr 195, Rruga Xuefu, Shijiazhuang, Hebei Kinë
  • sns01
  • sns02
  • sns04
  • sns05