Rreth Nesh

Hubeheng Felt Co Hebei, Ltd

Hubeheng Felt Co Hebei, Ltd ishte themeluar si një ndërmarrje në shkallë të gjerë profesionale të felts, pëlhura jo të endura në 1970, dhe është e vendosur në Nangong & Shijiazhuang, Kinë. Ne jemi shtylla kurrizore e industrisë së pëlhurave jo të endura të Kinës, dhe prodhuesi i përcaktuar mbështetës i EMU lokomotivës Kina Harmonia Lokomotivore EMU (CRH3-380). Dhe përfshijnë kompani të importit dhe eksportit: SJZ SINO-SINT TRADE NDRKOMBTARE CO, LTD, produktet eksportohen në të gjithë botën.

PERFECT

SHPRBIMET E EKSPERIENCA & CILESIS E LART HIGH

Hubeheng Felt Co Hebei, Ltd ishte themeluar si një ndërmarrje në shkallë të gjerë profesionale të felts, pëlhura jo të endura në 1970, dhe është e vendosur në Nangong & Shijiazhuang, Kinë.

Ne jemi shtylla kurrizore e industrisë së pëlhurave jo të endura të Kinës, dhe prodhuesi i përcaktuar mbështetës i EMU lokomotivës Kina Harmonia Lokomotivore EMU (CRH3-380).

PRODUKTET MOST SHUM POPULLORE

 • Polyester Felt

  Ndjesi poliesteri

  Emri i produktit Materiali i ndjerë poliester 100% Trashësi poliester 0.5 mm-70 mm Pesha 40gsm-7000gsm Gjerësia maksimale deri në 3.3m Gjatësi 50m / rrotull, 100m / rrotull ose ngjyrosje e personalizuar si ngjyra Pantone Color Card Technics Qepje jo e endur Certifikata CE, REACH , ISO9001, AZO Fibra poliester (e shkurtuar si fibër PET) është një fibër sintetike e marrë nga rrotullimi i poliesterit i formuar nga polikondensimi i acidit organik dibazik dhe alkoolit dihidrik. Fibra poliester është ma ...

 • Pressed Wool Felt

  Shtypur Leshi të ndjerë

  Lloji T112 112 122 132 Dendësia (g / cm3) 0.10-0.50 0.10-0.43 0.30-0.42 0.25-0.35 Trashësia (mm) 0.5-70 2-40 2-40 2-50 Shkalla e leshit Austri Merino Leshi Leshi kinez Ngjyra natyrale e Bardhë / gri / e zezë ose e ngjyrave Pantone Gjerësia 1m Gjatësia 1m-10m Teknikë Wertifikimi i shtypur me lagështi ISO9001 & SGS & ROHS & CE, etj 1.Firm. Shiritat e fibrës janë të mbyllura së bashku fort dhe nuk do të zbulohen. 2. Rezistencë gërryese. Veshja e leshit e shtypur ka një strukturë të fortë e cila është gërryes ...

 • Wool Dryer Ball

  Top tharëse leshi

  Topat e tharjes së leshit bëhen gjithnjë nga 100% lesh të Zelandës së Re. Ata nuk do të zbulohen dhe do të zgjasin me vite. Madhësia e tyre është optimale për efikasitetin maksimal të tharjes. Ata janë të shkëlqyeshëm për zbardhjen e sendeve me pendë siç janë jorganet dhe xhaketat. Përdorimi i topave të tharjes së leshit kursen lëkurën tuaj nga kimikatet e përdorura në çarçafë tharëse dhe zbutës të pëlhurave të lëngshme, dhe gjithashtu kursen tharësin tuaj nga mbetjet e mbetura nga këto. Shtë një alternative ekonomike për fletët e tharjes kimike dhe toksike dhe zbutësve të pëlhurave. Th ...

 • Felt pouch (felt eyeglasses case)

  Qese e ndjerë (rasti i syzeve të ndjerë)

  Me këtë rast syzesh, ju mund të vendosni në mënyrë të sigurt syzet tuaja për ruajtje dhe t'i mbani të pastra. Kjo çantë për përdorimin e syzeve Slip në dizajn të hapur, ju lehtë mund t’i futni dhe të dilni syzet tuaja. Kjo çantë e ndjerë syze nuk mund të mbante vetëm gotat, por edhe çelësat, kartat, buzëkuqin dhe shumë gjëra të tjera. Duke përdorur sipërfaqen e ndjerë, kjo sipërfaqe e kutisë së syzeve është e butë dhe e rehatshme për të prekur, një qese e vogël e modës. Kjo qese syze është e përshtatshme për syze me madhësi standarde, syze të sigurisë, compu anti-shkëlqim ...

 • Acoustic Panel

  Paneli akustik

  Kolegjet akustike janë bërë nga 100% PET, me anë të përpunimit të punimeve të gjilpërave. Procesi i prodhimit është plotësisht fizik dhe eko-miqësor, pa ujë të mbeturinave, emisione, mbeturina, pa ngjitës. Panelet akustike të fibrave tona poliestër përfitojnë nga një seri avantazhesh, ata thithin tingullin e reverberuar, duke siguruar kontroll akustik për të zvogëluar sasinë e zhurmës në dhomë. Panelet akustike PET tona PET jo-toksike, jo alergjike, jo-irrituese dhe nuk përmbajnë lidhësa formaldehide dhe kanë NRC të lartë: 0.85.100% poliester një ...

 • Felt coasters & placemats

  Ndihen bregdetarë dhe vendndodhje

  Artikuj Ndihmuesit e detit dhe vendet e vendosura Materiali 100% leshi merino Trashësia 3-5 mm Madhësia 4 × 4 '', ose ngjyra e personalizuar Pantone Forma Round, gjashtëkëndësh, katror, ​​etj. Mënyrat e përpunimit Vdesin prerje, prerje lazer. Opsioni i shtypjes Shtypja mëndafshi Shtypja digjitale e shtypjes me shtypje digjitale. Opsioni i skanimit me lazer, Skanimi i mëndafshit, etiketa e endur, lëkure e ngulitur, etj. 100% leshi ynë i ndjerë është gjithashtu një burim natyror, i rinovueshëm, që do të thotë se është i lirë me substanca toksike të keqe. Ajo & ...

KONTAKTE

Nr 195, Rruga Xuefu, Shijiazhuang, Hebei Kinë
 • sns01
 • sns02
 • sns04
 • sns05